FAQ - Często zadawane pytania

Co to są strony responsywne (RWD)?

Strony responsywne (ang. RWD - responsive web design) to strony których wygląd dopasowuje się do ekranu urządzenia, z którego korzysta użytkownik. Prawidłowo wykonana strona resposywna jest wygodna w użyciu i wygląda dobrze na różnych rodzajach urządzeń od komputerów po tablety i telefony.

Co to jest CMS?

System zarządzania treścią (ang. CMS - Content Management System) to oprogramowanie pozwalające Klientowi na samodzielne zarządzanie treściami na stronie internetowej. Panel administracyjny naszego CMSa umożliwi Ci edycję zawartości podstron jak i tworzenie nowych, a także modyfikację stałych elementów strony, między innymi takich jak numer telefonu na górze strony lub adres firmy w stopce.

Czy strony objęte są gwarancją i czy oferujecie wsparcie techniczne?

Tak, na funkcjonowanie strony udzielamy gwarancji na cały okres trwania abonamentu. Wszelkie prace związane z nieprawidłowym działaniem strony w tym okresie zostaną wykonane nieodpłatnie.
Prace niewynikające z błędów w działaniu strony będą przedmiotem osobnego, każdorazowo wycenianego zlecenia.

Czy oferujecie także usługę pozycjonowania?

Tak, w swojej ofercie mamy także taką usługę. Isnieją dwa modele rozliczeń: abonamentowy i za wyniki.
Model abonamentowy oparty jest o stałą miesięczną opłatę.
W modelu "za wyniki" koszt uzależniony jest od pozycji strony w wynikach Google w danym miesiącu. Model ten przy dobrych wynikach jest droższy od abonamentowego, ale daje pewność, że płaci się wyłącznie za osiągnięte efekty.

Koszt pozycjonowania ustalany jest indywidualnie, ponieważ zależy od ilości pozycjonowanych fraz jak i ich konkurencyjności.

Jak wygląda płatność?

Płatność odbywa się co miesiąc lub co rok, w formie przedpłaty, po podpisaniu umowy.

Kto przygotuje i umieści treści na mojej stronie?

Redagowanie treści i dostarczenie zdjęć na stronę leży po stronie Klienta, tak samo jak edycja i wprowadzanie treści w panelu. Na etapie tworzenia i wstępne konfiguracji strony możemy wprowadzić część treści, aby uzyskać prawidłowy wygląd strony, jednak uzupełnienie strony wszystkimi treściami nie leży w zakresie prac.

Na życzenie Klienta możemy także pośredniczyć w zakupie zdjęć stockowych dobierając odpowiednie i kupując je.

W ramach dodatkowego zlecenia możemy także zredagować teksty na stronę i/lub wprowadzić wszystkie treści w panelu.

Czy oferujecie usługę zarządzania treściami na stronie?

Tak, jeżeli nie masz czasu na samodzielne zarządzanie treściami na stronie lub zwyczajnie nie chcesz tego robić, oferujemy usługę obsługi strony.

Możemy umieścić przygotowane przez Ciebie treści lub zredagować je samodzielnie. Możemy także przygotować materiały graficzne do umieszczenia na stronie.

Usługa jest wyceniana indywidualnie, w zależności od oczekiwań Klienta.