Szybkie korzyści

Zdobądź nowych klientów

Internet jest doskonałym źródłem pozyskiwania nowych Klientów i budowy więzi z aktualnymi Kontrahentami. Podstawą aby odnieść sukces na tym polu, jest odpowiednia strona internetowa, która pozwoli się wyróżnić, wzbudzić zaufanie i w sposób maksymalny ułatwi kontakt i korzystanie z usług firmy. Coraz większy procent Klientów, korzysta z Internetu przy wyszukiwaniu ofert, nie trać szans na ich pozyskanie, skorzystaj z personalizowanej i dostosowanej do Twoich potrzeb strony www.

Dotrzyj do użytkowników korzystających z urządzeń mobilnych

W dzisiejszych czasach coraz częściej przy przeglądaniu Internetu sięgamy po telefon komórkowy, który mamy przy sobie lub tablet znajdujący się akurat pod ręką. Nie ograniczaj swojej widoczności w sieci do tabletów i komputerów stacjonarnych. Już dziś ponad połowa wizyt w Internecie odbywa się z urządzeń mobilnych i jest to tendencja wzrostowa!

Przedstaw swoją ofertę w najlepszym świetle

Dziś strona internetowa pełni funkcję wizytówki naszej firmy, to z niej Klienci dowiadują się o ofercie, adresie oraz kontakcie, które są im niezbędne w danym momencie. Odpowiednia i aktualna strona www to szansa na poszerzenie swojego portfela o nowych Klientów oraz ułatwienie korzystania z naszych usług już pozyskanym Kontrahentom. Zaprezentuj się światu w najlepszy, najbardziej dynamiczny i optymalny sposób dla Twojej branży!

Metoda małych kroków

Nie wiesz jakie rozwiązania na stronie www są Ci potrzebne, bo nie poznałeś jeszcze preferencji swoich Klientów? Skorzystaj z podstawowej wersji naszej strony internetowej, a następnie rozbudowuj ją wspólnie z nami o kolejne przydatne dla Ciebie funkcjonalności! Nie masz jeszcze profilu fan page, ale zamierzasz go przygotować – z naszym rozwiązaniem nie musisz umieszczasz go już dziś, możesz włączyć go w odpowiednim czasie, tak samo jak inne widgety dostępne w naszym CMS.

Nowoczesny i profesjonalny wizerunek Twojej firmy

Zmiany upodobań i preferencji Klientów poskutkowały coraz większym naciskiem na działania w Internecie, które już dziś przynoszą firmą rzesze nowych Klientów oraz Partnerów. Aktualna oferta, którą można szybko i łatwo zmienić, dostosowana do obecnej sytuacji na rynku to przewaga w rękach przedsiębiorcy, takie możliwości daje strona www z systemami zarządzania treścią – Twoje informacje i promocję będą zawsze aktualne i to Ty sam decydujesz kiedy i jak chcesz je zmodyfikować!

Samodzielnie zarządzaj treściami na stronie

Wszystkie oferowane wersje stron, posiadają nasz autorski system CMS, pozwalający na  samodzielne umieszczanie treści przez Klienta i zarządzanie nimi. Udało nam się stworzyć rozwiązanie najwyższej jakości, które jest zarazem intuicyjne, proste i szybkie w obsłudze. Nie tracąc przy tym na jego funkcjonalności i wszechstronności.

Jeżeli nie masz czasu na samodzielne zarządzanie stroną lub zwyczajnie nie chcesz tego robić, istnieje możliwość zlecenia nam jej obsługi. Wiecej informacji na temat tej usługi znajdziesz w FAQ.